BYĆ JAK JOHN WAYNE - odc. 5.
Iron_Majdan_ep5_PRERIA 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

BYĆ JAK JOHN WAYNE

miejsce: Preria, Północna Kalifornia

 

Bezkres prerii, stada rączych koni, urocze amerykańskie krowy, kowbojskie kapelusze i wyzwanie jakiego nie podjął się jeszcze żaden Polak! A co dopiero para mieszczuchów. Tym razem na Iron Majdans czeka sceneria rodem z westernu i kobieta, która żadnej pracy się nie boi - Kelly Work. Jej rancho wielkości przeciętnego polskiego miasta stanie się areną zmagań dla Radka i Małgosi, a sama gospodyni nie stosuje względem swoich nowych pracowników taryfy ulgowej.

 

Szybka adaptacja w trudnych warunkach oraz czynny udział w codziennych obowiązkach – to wszystko miało przygotować Majdanów do bycia prawdziwymi kowbojami. Tylko czy da się zostać Johnem Waynem w ciągu tygodnia? Dziki Zachód był spełnieniem marzeń dla Radka, w Małgosi jazda konna obudziła niezaleczoną traumę. A to był dopiero początek przygody…. Znakowanie bydła, noc na prerii i strzelanie z broni, to było zdecydowanie za dużo, jak na pierwszy raz na Dzikim Zachodzie.

 

Jakie finałowe zadanie mieli do wykonania Iron Majdans? Dowiecie się już w poniedziałek, 9 kwietnia, o 22:30 tylko w TVN.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
LET'S ROCK BANGKOK - odc. 4.
Następny odcinek:

LET'S ROCK BANGKOK - odc. 4.