CIENKA CZERWONA LINKA - odc. 8.
Iron_Majdan_8_GRUZJA_AUD PN 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

CIENKA CZERWONA LINKA

miejsce: Gruzja, Tbilisi i okolice Kutaisi.

Może trudno w to uwierzyć, ale na mapie świata wciąż są „białe plamy“, których jeszcze nikt nie odkrył. Międzynarodowe prawo nadaje  przywilej nazwania świeżo odkrytego miejsca i tym samym zapisania się na zawsze na kartach historii. Przed taką szansą staną Małgosia i Radek podczas wyprawy do Gruzji.

Choć Iron Majdans intensywnie główkowali, co tym razem przygotowała dla nich produkcja, żadne z nich nie przypuszczało, że na czas tej wyprawy, staną się speleologami, czyli badaczami grot i jaskiń! Ciemność, klaustrofobiczne pomieszczenia, podziemne korytarze i jedna wielka niewiadoma – to sceneria rodem z koszmarów Małgosi. Radek miał więc podwójne zadanie. Musiał nie tylko zwalczać swój lęk, ale też zabijać potwory, rodzące się w głowie jego żony.

Czy za sto, dwieście i więcej lat turyści odwiedzający Gruzję znajdą tam miejsce z nazwą nadaną przez Małgosię i Radosława? Nieśmiertelność kontra paniczny strach - każdy odkrywca zna to uczucie. Majdanowie zmierzą się z nim w najbliższym odcinku. Zobaczcie czy polsko-gruzińska ekspedycja odkryje nową jaskinię! Program „Iron Majdan” w najbliższy poniedziałek, 30 kwietnia, o 22.30 w TVN!

 

PRZEDPREMIEROWO: Iron Majdans jadą po złote runo
PRZEDPREMIEROWO: Iron Majdans jadą po złote runo

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
CZTERY MILE DO RAJU - odc. 7.
Następny odcinek:

CZTERY MILE DO RAJU - odc. 7.