POKONAĆ KRÓLA VENICE! - odc. 3.
Iron_Majdan_ep3_Venice 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

POKONAĆ KRÓLA VENICE!

miejsce: Venice Beach, Los Angeles, CA

Trudno znaleźć równie odjechane miejsce na świecie jak Venice Beach w Los Angeles... i równie trudno wyobrazić sobie, że Małgosia i Radosław mogliby stać się jego częścią. A jednak! Iron Majdans dołączą do grupy artystów ulicznych pod wodzą mitycznego króla Venice Beach!

Będą mogli nauczyć się od mistrzów ulicznego performance’u jak skupić na sobie uwagę przechodniów i co najważniejsze – jak zarobić pieniądze. Ale to nie wszystko! Swoim występem mają za zadanie pokonać króla Venice Beach! Co to oznacza? Małgosia i Radek muszą wymyślić show, który zgromadzi więcej publiczności niż najlepsza grupa performerów na zachodnim wybrzeżu USA.

Iron Majdans nigdy by nie przypuszczali, że wejście w tę artystyczną społeczność okaże się dla nich tak trudne. Zaproszenie do wspólnego mieszkania w komunie ludzi, kierujących się w życiu własnymi zasadami, okaże się punktem zapalnym. Szczególnie trudny test przejdzie Małgosia…. Bunt, krzyk, zerwane zdjęcia i noc spędzona na przystanku – to zafundowali sobie Iron Majdans już pierwszego dnia w Los Angeles. Jak wyglądały kolejne dni w słonecznej Kalifornii?

Czy Majdanowie podjęli wyzwanie? Dowiecie się już 19 marca, o 22.30, w TVN!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
ISLANDIA - odc. 2.
Następny odcinek:

ISLANDIA - odc. 2.